ORTAKLAR

EUROSUCCESS CONSULTING

Eurosuccess Danışmanlık, genç bilim adamlarından oluşan dinamik ekibiyle,  özellikle inovasyon ve teknoloji gibi konularda çağdaş Kıbrıs işletmelerin ihtiyaçlarına hitabeden kapsamlı bir hizmet paketi sunmaktadır. EUROSUCCESS faaliyetlerinin ilk adımlarını, Kıbrıs Rum kesimi ekonomisinin geniş Avrupa pazarına uyumu için işletmelerin ihtiyaçlarının tanımlamasıyla atmıştır.  Avrupa Birliği’ne  Kıbrıs Rum kesiminin  katılımı ile oluşturulan potansiyellerin kullanılmasına büyük önem vermektedir.

Bugün EUROSUCCESS kamu sektörünün  yanı sıra Kıbrıs özel sektörüne de çeşitli hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda kurucusunun yoğun geçmiş tecrübelerine dayanarak, yurtdışı ortaklarıyla kurulmuş bir ağ üzerinden, aktif olarak uluslararası faaliyetlere katılmaya başlamıştır.

EUROSUCCESS uzmanlık alanını sürekli geliştirerek bir yandan kendi ekibini, diğer yandan sunmakta olduğu hizmetleri bilimsel bir üslûpla geliştirmeyi hedeflemektedir.  

Web Sitesi: http://www.eurosc.eu

Login Form

E- Learning Platform

Supported by the DI-XL project related with the dissemination and exploitation of LLP results through libraries

 Contact

  1 Patroclou & Paradisou Str.,

  GR-151 25 Maroussi, Athens, Greece

  Tel.: +30 210 6822606 Fax: +30 210 6894576

  Internet: www.action.gr  E-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.